• test

Trójmiasto

Agencja Medicus działa od 02.2015 r – jest prowadzona przez pielęgniarkę Katarzynę Dembs.

Trójmiasto jest miejscem naszej głównej działalności.  Tu mamy swoją siedzibę i to tu, przede wszystkim na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, zapewniamy najbardziej kompleksową i profesjonalną opiekę nad osobami starszymi.

Dla nas Pacjent jest najważniejszy – dlatego też to nasz Koordynator przyjeżdża na pierwsze spotkanie do Podopiecznego.

Na terenie Trójmiasta oferujemy przede wszystkim  opiekę  w domu pacjenta, w tym pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, zmiany pampersów, profilaktykę p/odleżynową, pomoc w prowadzeniu domu, a także przygotowanie posiłków, karmienie oraz organizację wizyt u lekarza.

Ponadto zapewniamy pełen zakres usług pielęgniarskich – na zlecenie lekarza.

Poza usługami opiekuńczo – pielęgniarskimi oferujemy również rehabilitację w domu chorego, prowadzimy również doradztwo w zakresie wyposażenia medycznego potrzebnego do pielęgnacji pacjenta w domu.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, które potrzebują wsparcia w codziennej lub okazjonalnej opiece w postaci wykwalifikowanego personelu.

Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo pomocy dla siebie czy dla najbliższych Państwu osób, niezależnie od faktu, czy pomoc ta dotyczy prostych rutynowych czynności, takich jak umycie chorego, czy też bardziej skomplikowanej całodziennej opieki medycznej, na pewno jesteśmy w stanie zapewnić pomoc profesjonalnego personelu.

Na początek proponujemy niezobowiązujące spotkanie z przedstawicielem naszej Agencji. Podczas spotkania zapoznają się Państwo z naszą ofertą, przedstawią swoje wymagania i preferencje, a następnie wspólnie ustalimy zakres i profil opieki.

Jeżeli nie mogą Państwo osobiście uczestniczyć w podpisaniu umowy – możemy to zrobić zdalnie. Proszę wysłać sms ze swoim adresem e-mail – a my wyślemy wzór umowy.
Po podpisaniu umowy i ustaleniu szczegółów opieki poznamy się  z najważniejszą osobą – naszym przyszłym Podopiecznym.

Zdajemy sobie sprawę  jak ważne są czysto ludzkie relacje między samym pacjentem, a opiekunem.  W swojej pracy stawiamy na bliski kontakt z rodziną w celu przekazywania sobie wzajemnie najważniejszych informacji o pacjencie. Znamy każdego podopiecznego i jego rodzinę – w razie potrzeby na bieżąco reagujemy na zmieniającą się sytuację.

Nasze opiekunki są w stałym kontakcie z rodziną podopiecznego, koordynatorem oraz w razie potrzeby z pielęgniarką środowiskową pacjenta.

 

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 8 rano do 21, codziennie. W przypadku gdy nikt nie odbiera, prosimy o przysłanie wiadomości sms – oddzwonimy. Umowy podpisujemy w ciągu 24 godz. od zgłoszenia, organizacja opieki zajmuje nam 2 – 3 doby od momentu podpisania umowy.
E-mail: medicus.opieka@gmail.com
Telefon: 503 650 903