• test

Księga Gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 3.235.105.97.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
PiotrPiotr od Gdańsk wrote on 24 sierpnia 2020 at 19:52:
Od ponad roku moimi rodzicami zajmują się opiekunki z Agencji Medicus.W pełni profesjonalna usługa,szybkie reagowanie na pogarszający się stan pacjenta.Stała kontrola stanu zdrowia.Możliwošč rehabilitacji w domu . Dziękuję Panią opiekunkom oraz Pani Kasi ,włašcicielce Agencji za doskonałą opiekę.
MartaMarta od Gdańsk wrote on 28 maja 2019 at 14:57:
Bardzo dziękuję za opiekę nad mamą. Wszystkim potrzebującym polecam firmę Medicus.
TutorialTutorial wrote on 5 listopada 2018 at 13:35:
Bardzo dobra profesjonalna opieka. Polecam wszystkim, którym potrzebna jest pomoc dla bliskich Osób. Pozdrawiam 🙂
MarekMarek wrote on 12 września 2018 at 12:42:
Dziękuję za opiekę nad moimi rodzicami oraz sprawne przeprowadzenie rehabilitacji ruchowej mojego ojca. Empatia i profesjonalizm, to najkrótsze określenie świadczonych usług. Szczerze polecam wszystkim firmę Medicus.
Skup aut - RomekSkup aut - Romek od Trójmiasto wrote on 18 lipca 2018 at 14:44:
Z tej stronek Romek! Byłem niedawno Waszym podopiecznym! Dzięki za dobrą opiekę!
LeszekLeszek od Gdańsk wrote on 9 lipca 2018 at 22:01:
Przez kilka miesięcy korzystaliśmy z usług opiekunek z Medicus. Opiekowały się 2 osobami w wieku ponad 80 lat, jedną stale leżącą, a drugą z dużymi trudnościami w poruszaniu się. Oceniamy pracę opiekunek z Medicus bardzo wysoko. Głównie odwiedzała nas pani Beata. Zapewniała w pełni profesjonalną obsługę, nienagannie utrzymywała mamę w czystości i dbała o aspekty jej zdrowia związane z ciągłym leżeniem. Jest troskliwa i spostrzegawcza, zgłasza problemy, które sama dostrzega w trakcie opieki. Mimo trudnych charakterów jej podopiecznych szybko nawiązała z nimi świetny kontakt i zyskała ich akceptację. Czas wykorzystywała zawsze w pełni - oprócz bezpośredniej opieki znacząco pomagała w codziennych zakupach, posiłkach i utrzymaniu czystości w domu, co stanowiło dla nas wielkie wsparcie. Dziękujemy!
BożennaBożenna od Gdańsk wrote on 1 czerwca 2018 at 20:14:
Ponad trzy miesiące korzystaliśmy z usług agencji Midicus. Opiekunka wykazała się w trakcie opieki nad moją mamą profesjonalizmem oraz potrzebna w takich razach empatią. Bez wahania poleciliśmy kontakt do agencji zainteresowanej koleżance.
JuliaJulia od Gdynia wrote on 5 marca 2018 at 18:52:
Od pewnego czasu korzystam z usług Agencji Medicus, muszę przyznać że z początku była co do tego sceptycznie nastawiona. Natomiast, Panie zajmujące się moją mamą były przesympatyczne i wykazały się pełnym profesjonalizmem. Jak najbardziej polecam Agencję.
Zbigniew SobolewskiZbigniew Sobolewski od Gdańsk wrote on 17 lutego 2018 at 14:37:
Z usług Agencji korzystaliśmy około roku. Bardzo dobra i fachowa, pomoc. Panie pomagające naszym rodzicom były niezwykle miłe i zdobyły serca i zaufanie naszych rodziców. Pani Katarzyna pomogła nam znaleźć całodobową opiekę w Domu Seniora . Wielkie dzięki. Polecamy Agencję w 100 procentach
Stanisław OstrowskiStanisław Ostrowski od Gdańsk-Wrzeszcz wrote on 12 stycznia 2018 at 12:57:
Składam podziękowanie Kierownictwu Firmy MEDICUS i zespołowi Rehabilitantek oraz Opiekunek za wybitne osiągnięcie w dziedzinie medycyny, czyli za doprowadzenie do możliwości samodzielnego chodzenia mojej 93 letniej Matki, która wskutek wypadku w roku 2017 doznała skomplikowanego złamania kości udowej w prawej nodze .
Katarzyna LapinskaKatarzyna Lapinska od Gdansk wrote on 17 listopada 2017 at 11:58:
Jestesmy z mama bardzo zadowolone z Pani Dorotki. Moja mama czuje sie z Pania Dorotko bardzo komfortowo i przede wszystkim traktuje moja mame bardzo troskliwie i pomaga jej dziennych czynnosciach bardzo starannie. Goraco polecam service tej agencji. Moja mama jest bardzo zadowolona I nasza opiekunka jest jak czlonkiem naszej rodziny, gotuje, sprzata i pomaga mamie starannie.
ZosiaZosia od Radom wrote on 16 listopada 2017 at 14:30:
Zamówiłam kilka miesięcy temu opiekunkę dla mojej mamy. Muszę powiedzieć, że początkowo byłam niepewna tej decyzji, ale zaraz zmieniłam zdanie. Opiekunka była na prawdę doświadczona i miła.
RafałRafał od Warszawa wrote on 11 października 2017 at 15:33:
Wspaniała obsługa. Naprawdę, bez najmniejszych uwag.
MonikaMonika od Nowy Targ wrote on 23 sierpnia 2017 at 21:56:
Bardzo gorąco polecam firmę Medicus. Profesjonalna i miła obsługa. Moja 6 letnia córeczka korzysta z rehabilitacji w domu. Jesteśmy bardzo zadowolone z opieki i rehabilitacji. Dzięki Pani Kasi nie muszę wychodzić z domu by córka dostała fachową pomoc rehabilitanta. Polecam wszystkim z skorzystania usług tej firmy.
AgnieszkaAgnieszka od Zakopanem wrote on 20 sierpnia 2017 at 19:16:
Polecam profesjonalna opieka przez 2 tygodnie opiekunka z agencji zajmowala sie moim tata jestesmy z tata bardzo zadowoleni tata byl przebierany karmiony wszystko bylo zgodnie z umowa po powrocie do domu z urlopu zastalam szczesliwego zadbanego tate I wysprzatane mieszkanie Polecam firma ktorej mozna zaufac pelen profesjonalizm dziekuje bardzo
MariuszMariusz wrote on 9 lipca 2017 at 13:01:
Również polecam. Opieka jest naprawdę profesjonalna. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni.
PawełPaweł od Gdańsk wrote on 14 maja 2017 at 17:11:
Firma Medicus zapewniła natychmiastową pomoc moim rodzicom co w dłuższej perspektywie pozwoliło spokojnie wybrać optymalne rozwiązanie opiekuńcze.
LusiaLusia od Gdańsk wrote on 13 kwietnia 2017 at 22:45:
Bardzo dobra opieka, Pani Kasia od samego początku zatroszczyła się o wszystko po wyjściu babci ze szpitala, zorganizowała odpowiednie łóżko, pomogłą nam zapewnić babci odpowiednie warunki. Powinno być więcej takich osób, z sercem podchodzących do swojej pracy!
JustynaJustyna od Gdynia wrote on 3 marca 2017 at 13:53:
Bardzo dziękuje za opiekę nad moją świętej pamięci mamą, jestem szczęśliwa że mogła te ostatnie tygodnie spędzić pod taką opięką jak państwa.
ŁukaszŁukasz od Gdańsk wrote on 27 lutego 2017 at 17:33:
Gorąco polecam. Opieka nad moją mamą po tym jak miała udar przebiegła bezproblemowo i w pełni profesjonalnie.